barkod3

TSC TTP-247 Etiket Yazıcı

Hesaplı Fiyata Endüstri Lideri Performans


Yeni TTP-247 termal transfer masaüstü etiket yazıcı sınıfındaki diğer tüm yazıcılardan daha iyi performansa sahip. Bir önceki TTP-245 Plus modelini baz alan TTP-247;108mm baskı genişliği, 203 dpi çözünürlük özelliklerinin yanında etkileyici bir baskı hızına sahip: 178 mm/sn.

Serinin diğer bir modeli TTP-345; 300dpi yüksek çözünürlük ve 127mm/sn baskı hızı ile geliyor. Her iki model de 8MB SDRAM ve 4MB Flash belleğe sahip. 4GB’a kadar SD bellek takılabilen genişleme yuvası diğer tüm TSC yazıcılarda olduğu gibi serinin de standart özelliği.

TTP-247 serisinde USB 2.0, paralel ve seri bağlantı standart, Ethernet ise seçenek olarak geliyor. TSPL-EZ™yazıcı kontrol dili diğer TSC dilleri ile tam uyumlu olduğu gibi aynı zamanda TPLE (Translation Printer Language Eltron®) ve TPLZ (Translation Printer Language Zebra®) dilleri ile de tam uyumlu olarak çalışıyor. TSPL-EZ™ aynı zamanda yazıcının hafızasına yüklenmiş True Type yazı tiplerini de kolay bir şekilde kullanma imkanı veriyor.

Bir önceki modelde olduğu gibi TTP-247 serisi istiridye kabuğu şeklindeki tasarımı ile etiket ve şeridin kolayca değiştirilmesine imkan veriyor. Çift cidarlı yapısı bu seriyi rakiplerinden çok daha uzun ömürlü hale getiriyor. Çift motorlutasarımı sayesinde 300m şerit ve 213mm dış çapa kadar (harici besleme aparatı yardımıyla) etiket kullanma imkanı var.

Çift motor kullanımı, TTP-247 serisi yazıcıların daha düşük tork ile çalışmasına, dolayısı ile daha düşük ses seviyesi ile çalışma ve aşınan parçaların daha uzun sürelerde aşınmasına imkan verir. Tüm bunları göz önüne alırsak serinin ömrürakiplerine göre çok daha uzun.


Baskı Yöntemi
Termal Transfer
Baskı Çözünürlüğü
203 dpi
Baskı Hızı
178 mm/sn
Baskı Genişliği
108 mm
Baskı Uzunluğu
2.286 mm