barkod1

TTP-244 Pro Seri USB Etiket Yazıcı


Pazarda bir sürü plastik, masaüstü ucuz yazıcı var. TTP-244 Plus güçlü işlemcisi, yüksek hafızası, ölçeklenebilir dahili yazı tipleri ve dünyada en çok kullanılan barkod yazıcı dillerini içeren yapısı ile verimli bir şekilde kullanacağınız tek üründür. TTP-244 Plus yüksek kaliteli ve düşük maliyetli ürün arayanlar için ideal bir yazıcıdır. Rekabetçi fiyatı, düşük yedek parça fiyatları ve 300m termal şerit kapasitesi ile diğer tüm ürünlerden daha düşük bir işletme maliyeti sunar.

Sınıfındaki en büyük etiket ve termal şerit kapasitesine sahip olan TTP-244 Plus, 300m termal şerit ve 200mm dış çapa kadar etiket rulosu kullanmanıza imkan verir. Hızlı çıktı alma imkanı ve sınıfındaki en yüksek bellek kapasitesi ile rekabette kolayca öne çıkar.

Küçük boyutları ve çift motorlu tasarımı ile TTP-244 Plus sevkiyat etiketlemeden ürün etiketlemesine kadar bir çok uygulama için mükemmel bir seçimdir.

TTP-244 Plus otomobil servisleri, depolar ve posta merkezlerinin karmaşık sevkiyat formlarında kullanılan PDF417 ve MaxiCode 2D barkod tiplerini yazma imkanı verir.


Baskı Yöntemi
Termal Transfer
Baskı Çözünürlüğü
203 dpi
Baskı Hızı
127 mm/sn
Baskı Genişliği
108 mm
Baskı Uzunluğu
2.286 mm